Medewerkers

Eurabo drijft op de kennis en de inzet van een vijfentwintigtal knappe medewerkers. Een hechte ploeg die zorgt voor het toenemend succes van onze onderneming.

160819_DeMaeseneerBruno

Bruno De Maeseneer

Verkoop en orderverwerking 055 23 51 44 orders@eurabo.be

160819-VanderweeenBie-jpg

Bie Vanderweeen

directie-assistente en personeel 055 23 51 47 bie.vanderweeen@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag.

160819_OgezChristophe

Christophe Ogez

Productie en magazijn Ronse info@eurabo.be

171016_Anneline_MarbleMoon_01

Anneline Onyn

Verkoop en orderverwerking 055 23 51 45 orders@eurabo.be

Dries Hubrechts

Dries Hubrechts

verkoop en advies 09 216 46 44 dries.hubrechts@eurabo.be

Afwezig op maandag

160826_DeVriesEvert

Evert de Vries

Productie en magazijn Ronse info@eurabo.be

160826_DebersaquesRonny

Ronny Debersaques

verkoop en advies Eurabo Gent 09 216 46 41 gent@eurabo.be

Aanwezig op donderdag t/m zaterdag.

180115_Peter_Callewaert_MarbleMoon_01

Peter Callewaert

Verkoop en advies peter.callewaert@eurabo.be

160819_GeenensAndy

Andy Geenens

Productie en magazijn Ronse info@eurabo.be

160819_CousaertPhilippe

Philippe Cousaert

Vervoer en logistiek Ronse info@eurabo.be

160826_LaliAhmad

Ahmad Khalid Lali

magazijn Eurabo Gent info@eurabo.be

Afbeelding niet gevonden

Karel Wijnant

Technisch tekenaar 055 23 51 40 karel.wijnant@eurabo.be

171016_wim_MarbleMoon_01_3

Wim Poisson

Productie en magazijn Ronse info@eurabo.be

170120-Gregory

Gregory Van den Daele

Magazijn en productie Ronse info@eurabo.be

160819_SuysPeter

Peter Suys

gedelegeerd bestuurder 055 23 51 48 peter.suys@eurabo.be

170120-annelies

Annelies Verhauwert

boekhouding 055 23 51 46 boekhouding@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag

Katrien Biesbroeck

Katrien Biesbroeck

Verkoop en advies 09 216 46 45 katrien.biesbroeck@eurabo.be

Afwezig op vrijdag.

161107_Werknemers01

Willem Suys

administratief medewerker info@eurabo.be

160826_AbtsGeert

Geert Abts

verkoop en advies Eurabo Gent 09 216 46 42 gent@eurabo.be

Afwezig op vrijdag

170828_Axelle_MarbleMoon_01

Axelle Govaert

Verkoop en advies Eurabo Gent 09 216 46 46 gent@eurabo.be

DSC_5577

Timothy Vanhecke

magazijn Eurabo Gent info@eurabo.be

160819_Werknemers_07

Frank De Maeseneire

vervoer en logistiek info@eurabo.be

160826_CousaertChristophe

Christophe Cousaert

Magazijnbeheer en productieplanning Ronse info@eurabo.be

160826_VanderbiestStefan

Stefan Van Der Biest

verkoop en advies 09 216 46 43 construct@eurabo.be

Christiaan De Schuijmer

Christiaan De Schuijmer

verkoop en advies Eurabo Ronse / website en marketing 055 23 51 41 ronse@eurabo.be