Medewerkers

Medewerkers

Eurabo drijft op de kennis en de inzet van een vijfentwintigtal knappe medewerkers. Een hechte ploeg die zorgt voor het toenemend succes van onze onderneming.

Andy Geenens
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Timothy Vanhecke
magazijn Eurabo Gent
info@eurabo.be

Frank De Maeseneire
vervoer en logistiek
info@eurabo.be

Axelle Govaert
Verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 46 gent@eurabo.be

Geert Abts
verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 42 gent@eurabo.be

Afwezig op vrijdag

Philippe Cousaert
Vervoer en logistiek Ronse
info@eurabo.be

Anneline Onyn
Verkoop en orderverwerking
055 23 51 45 orders@eurabo.be

Christophe Cousaert
Magazijnbeheer en productieplanning Ronse
info@eurabo.be

Bie Vanderweeen
directie-assistente en personeel
055 23 51 47 bie.vanderweeen@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag.

Stefan Van Der Biest
verkoop en advies
09 216 46 43 construct@eurabo.be

Bruno De Maeseneer
Verkoop en orderverwerking
055 23 51 44 orders@eurabo.be

Katrien Biesbroeck
Verkoop en advies
09 216 46 45 katrien.biesbroeck@eurabo.be

Afwezig op vrijdag.

Ahmad Khalid Lali
magazijn Eurabo Gent
info@eurabo.be

Evert de Vries
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Christiaan De Schuijmer
verkoop en advies Eurabo Ronse / website en marketing
055 23 51 41 ronse@eurabo.be

Wim Poisson
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Christophe Ogez
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Willem Suys
administratief medewerker
info@eurabo.be

Gregory Van den Daele
Magazijn en productie Ronse
info@eurabo.be

Dries Hubrechts
verkoop en advies
09 216 46 44 dries.hubrechts@eurabo.be

Afwezig op maandag

Annelies Verhauwert
boekhouding
055 23 51 46 boekhouding@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag

Peter Suys
gedelegeerd bestuurder
055 23 51 48 peter.suys@eurabo.be

Peter Callewaert
Verkoop en advies
peter.callewaert@eurabo.be

Ronny Debersaques
verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 41 gent@eurabo.be

Aanwezig op donderdag t/m zaterdag.