Medewerkers

Medewerkers

Eurabo drijft op de kennis en de inzet van een vijfentwintigtal knappe medewerkers. Een hechte ploeg die zorgt voor het toenemend succes van onze onderneming.

Christophe Cousaert
Magazijnbeheer en productieplanning Ronse
info@eurabo.be

Axelle Govaert
Verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 46 gent@eurabo.be

Peter Callewaert
Verkoop en advies
peter.callewaert@eurabo.be

Frank De Maeseneire
vervoer en logistiek
info@eurabo.be

Anneline Onyn
Verkoop en orderverwerking
055 23 51 45 orders@eurabo.be

Christiaan De Schuijmer
verkoop en advies Eurabo Ronse / website en marketing
055 23 51 41 ronse@eurabo.be

Philippe Cousaert
Vervoer en logistiek Ronse
info@eurabo.be

Willem Suys
administratief medewerker
info@eurabo.be

Peter Suys
gedelegeerd bestuurder
055 23 51 48 peter.suys@eurabo.be

Andy Geenens
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Wim Poisson
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Christophe Ogez
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Katrien Biesbroeck
Verkoop en advies
09 216 46 45 katrien.biesbroeck@eurabo.be

Afwezig op vrijdag.

Annelies Verhauwert
boekhouding
055 23 51 46 boekhouding@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag

Ahmad Khalid Lali
magazijn Eurabo Gent
info@eurabo.be

Stefan Van Der Biest
verkoop en advies
09 216 46 43 construct@eurabo.be

Ronny Debersaques
verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 41 gent@eurabo.be

Aanwezig op donderdag t/m zaterdag.

Bie Vanderweeen
directie-assistente en personeel
055 23 51 47 bie.vanderweeen@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag.

Dries Hubrechts
verkoop en advies
09 216 46 44 dries.hubrechts@eurabo.be

Afwezig op maandag

Evert de Vries
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Bruno De Maeseneer
Verkoop en orderverwerking
055 23 51 44 orders@eurabo.be

Gregory Van den Daele
Magazijn en productie Ronse
info@eurabo.be

Geert Abts
verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 42 gent@eurabo.be

Afwezig op vrijdag

Timothy Vanhecke
magazijn Eurabo Gent
info@eurabo.be