Medewerkers

Medewerkers

Eurabo drijft op de kennis en de inzet van een vijfentwintigtal knappe medewerkers. Een hechte ploeg die zorgt voor het toenemend succes van onze onderneming.

Philippe Cousaert
Vervoer en logistiek Ronse
info@eurabo.be

Peter Suys
gedelegeerd bestuurder
055 23 51 48 peter.suys@eurabo.be

Bruno De Maeseneer
Verkoop en orderverwerking
055 23 51 44 orders@eurabo.be

Frank De Maeseneire
vervoer en logistiek
info@eurabo.be

Christiaan De Schuijmer
verkoop en advies Eurabo Ronse / website en marketing
055 23 51 41 ronse@eurabo.be

Gregory Van den Daele
Magazijn en productie Ronse
info@eurabo.be

Stefan Van Der Biest
verkoop en advies
09 216 46 43 construct@eurabo.be

Willem Suys
administratief medewerker
info@eurabo.be

Ronny Debersaques
verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 41 gent@eurabo.be

Aanwezig op donderdag t/m zaterdag.

Katrien Biesbroeck
Verkoop en advies
09 216 46 45 katrien.biesbroeck@eurabo.be

Afwezig op vrijdag.

Evert de Vries
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Christophe Ogez
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Ahmad Khalid Lali
magazijn Eurabo Gent
info@eurabo.be

Timothy Vanhecke
magazijn Eurabo Gent
info@eurabo.be

Peter Callewaert
Verkoop en advies
peter.callewaert@eurabo.be

Annelies Verhauwert
boekhouding
055 23 51 46 boekhouding@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag

Andy Geenens
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Geert Abts
verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 42 gent@eurabo.be

Afwezig op vrijdag

Axelle Govaert
Verkoop en advies Eurabo Gent
09 216 46 46 gent@eurabo.be

Wim Poisson
Productie en magazijn Ronse
info@eurabo.be

Bie Vanderweeen
directie-assistente en personeel
055 23 51 47 bie.vanderweeen@eurabo.be

Afwezig op woensdagnamiddag.

Dries Hubrechts
verkoop en advies
09 216 46 44 dries.hubrechts@eurabo.be

Afwezig op maandag

Anneline Onyn
Verkoop en orderverwerking
055 23 51 45 orders@eurabo.be

Christophe Cousaert
Magazijnbeheer en productieplanning Ronse
info@eurabo.be