Eurabo,bio- ecologische houtbouw- en isolatiematerialen met deskundig advies voor vakman en consument

Contact

Eurabo drijft op de kennis en de inzet van een vijfentwintigtal knappe medewerkers. Een hechte ploeg die zorgt voor het toenemend succes van onze onderneming. Hier vindt u ze, met hun rechtstreekse contactgegevens. Twee vestigingen, Eurabo Ronse en Eurabo Gent. Hoe u er geraakt en wanneer ze open zijn. Een contactformulier voor vragen of opmerkingen. Van hieruit te verzenden. En, onze correcte administratieve ondernemingsgegevens.

Dries Hubrechts

verkoop en advies
e-mail: dries.hubrechts@eurabo.be
tel.: 09 216 46 44

Christiaan De Schuijmer

verkoop en advies Eurabo Ronse / website en marketing
e-mail: christiaan.deschuijmer@eurabo.be
tel.: 055 23 51 41

Afwezig op vrijdag

Katrien Biesbroeck

verkoop en advies
e-mail: katrien.biesbroeck@eurabo.be
tel.: 09 216 46 45

Afwezig op vrijdag.

Ronny Debersaques

verkoop en advies Eurabo Gent
e-mail: ronny.debersaques@eurabo.be
tel.: 09 216 46 41

Aanwezig op donderdag t/m zaterdag.

Geert Abts

verkoop en advies Eurabo Gent
e-mail: geert.abts@eurabo.be
tel.: 09 216 46 42

Afwezig op vrijdag

Bruno De Maeseneer

Verkoop en orderverwerking
e-mail: bruno.demaeseneer@eurabo.be
tel.: 055 23 51 44

Marnix Suys

inkoop
e-mail: marnix.suys@eurabo.be
tel.: 055 23 51 42

Stefan Van Der Biest

verkoop en advies
e-mail: stefan.vanderbiest@eurabo.be
tel.: 09 216 46 43

Christophe Cousaert

magazijnbeheer en productieplanning
e-mail: christophe.cousaert@eurabo.be

Ahmad Khalid Lali

magazijn Eurabo Gent

Timothy Vanhecke

magazijn Eurabo Gent

Andy Geenens

productie en magazijn

Evert de Vries

magazijn Ronse & Gent

Gregory Van den Daele

magazijn en productie

Philippe Cousaert

productie en magazijn

Frank De Maeseneire

vervoer en logistiek

Christophe Ogez

productie en magazijn

Peter Suys

gedelegeerd bestuurder
e-mail: peter.suys@eurabo.be
tel.: 055 23 51 48

Annelies Verhauwert

boekhouding
e-mail: boekhouding@eurabo.be
tel.: 055 23 51 46

Afwezig op woensdag- en vrijdagnamiddag

Bie Vanderweeen

directie-assistente en personeel
e-mail: bie.vanderweeen@eurabo.be
tel.: 055 23 51 47

Afwezig op woensdagnamiddag.

willem suys

administratief medewerker
e-mail: willem.suys@eurabo.be

Axelle Govaert

Verkoop en advies Eurabo Gent
e-mail: axelle.govaert@eurabo.be
tel.: 09 216 46 46

Anneline Onyn

Verkoop en orderverwerking
e-mail: anneline.onyn@eurabo.be
tel.: 055 23 51 45

Wim Poisson

magazijn en productie

Peter Callewaert

Verkoop en advies
e-mail: peter.callewaert@eurabo.be