Eurabo,bio- ecologische houtbouw- en isolatiematerialen met deskundig advies voor vakman en consument

Contact

Eurabo drijft op de kennis en de inzet van een twintigtal knappe medewerkers. Een hechte ploeg die zorgt voor het toenemend succes van onze onderneming. Hier vindt u ze, met hun rechtstreekse contactgegevens. Twee vestigingen, Eurabo Ronse en Eurabo Gent. Hoe u er geraakt en wanneer ze open zijn. Een contactformulier voor vragen of opmerkingen. Van hieruit te verzenden. En, onze correcte administratieve ondernemingsgegevens.

Christiaan De Schuijmer

verkoop en advies Eurabo Ronse / website en marketing
e-mail: christiaan.deschuijmer@eurabo.be
tel.: 055 23 51 41

Dries Hubrechts

verkoop en advies
e-mail: dries.hubrechts@eurabo.be
tel.: 09 216 46 44

Katrien Biesbroeck

verkoop en advies
e-mail: katrien.biesbroeck@eurabo.be
tel.: 09 216 46 45

Afwezig op vrijdag.

Geert Abts

verkoop en advies Eurabo Gent
e-mail: geert.abts@eurabo.be
tel.: 09 216 46 42

Aanwezig op maandag t/m donderdag.

Ronny Debersaques

verkoop en advies Eurabo Gent
e-mail: ronny.debersaques@eurabo.be
tel.: 09 216 46 41

Aanwezig op donderdag t/m zaterdag.

Bruno De Maeseneer

verkoop en advies Eurabo Ronse
e-mail: bruno.demaeseneer@eurabo.be
tel.: 055 23 51 44

Marnix Suys

inkoop
e-mail: marnix.suys@eurabo.be
tel.: 055 23 51 42

Stefan Van Der Biest

verkoop en advies
e-mail: stefan.vanderbiest@eurabo.be
tel.: 09 216 46 43

Christophe Cousaert

magazijnbeheer en productieplanning
e-mail: christophe.cousaert@eurabo.be

Ahmad Khalid Lali

magazijn Eurabo Gent

Timothy Vanhecke

magazijn Eurabo Gent

Andy Geenens

productie en magazijn

Philippe Cousaert

vervoer en logistiek

Evert de Vries

productie en magazijn

Gregory Van den Daele

magazijn en productie

Frank De Maeseneire

vervoer en logistiek

Christophe Ogez

productie en magazijn

Peter Suys

gedelegeerd bestuurder
e-mail: peter.suys@eurabo.be
tel.: 055 23 51 48

Annelies Verhauwert

boekhouding
e-mail: boekhouding@eurabo.be
tel.: 055 23 51 46

Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdagvoormiddag, donderdag en vrijdagvoormiddag

Bie Vanderweeen

directie-assistente en personeel
e-mail: bie.vanderweeen@eurabo.be
tel.: 055 23 51 47

Afwezig op woensdagnamiddag.

willem suys

administratief medewerker
e-mail: willem.suys@eurabo.be

Axelle Govaert

Verkoop en advies Eurabo Ronse
e-mail: axelle.govaert@eurabo.be
tel.: 055 23 51 41